Fetih Mahallesi Tahralı Sokak Tahralı Sitesi Kavakyeli Apt. No: 7 A Blok K:8 D:20 Ataşehir / İstanbul

Kapalı Mekan & Açık Hava Konser Organizasyonları

Türkiye’nin tüm konser organizasyon alanlarında %100 başarı oranı sağlamak için çalışırız. Konser ve etkinliklerimize sponsor olan markalara farkındalık yaratacak etkili projeler üretir, marka bilinirliği sağlayan doğru zamanda, doğru sanatçılar ile konser planlamaları yaparız.

Bilet satışlı konserler, ödül törenleri, marka lansmanları, eğlence mekanları, konferans salonları, açık ve kapalı konser mekanları için uygun sanatçı ekibi ve ekipmanları ile yasal prosedürleri belirler, doğru kanallarla iletişim planlaması yaparız.

Organizasyon bizim için marka ve sanat kültürünün içinde yer alan bazı özel değerleri bir araya getirmektir. Müşterilerimizin kurum içi ve kurum dışı iletişim stratejilerinde yer alan, hedef kitlelere ulaşan satış pazarlama aktivitelerinin tüm faaliyetlerini başarılı ekibimizle saha da uygularız.

Bu bağlamda kapalı mekan ya da açık hava farketmeksizin bir çok farklı mekanda gelişmiş teknik altyapımız ve organizasyon ağımız ile çeşitli kurum ve kuruluşları hizmetler veriyoruz..