Fetih Mahallesi Tahralı Sokak Tahralı Sitesi Kavakyeli Apt. No: 7 A Blok K:8 D:20 Ataşehir / İstanbul

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Yola ilk çıktığımız günlerde uzun ve zorlu bir yolculuk olduğunun bilincindeydik.

Ancak geçtiğimiz kilometre taşlarının bizi bu denli mutlu edeceğini hayal edememiştik. Geriye dönüp baktığımızda deneyim ve birikimlerimizin bizi şımartmadığını aksine ilk günkü heyecanımızı koruyan bir ekibe dönüştüğümüzü görmekte bizi ayrıca sevindirdi. Bugüne baktığımızda etkinlik ve organizasyon sektöründe ülkemizin 81 ilinde yılda 100’ün üzerinde etkinlik gerçekleştiren bir lokomotif haline geldiğimizi görüyoruz. Deneyim ve birikimlerimizin bize öğrettiği en önemli olgu ; değişimi yakalamak adına kendimizi ve kimliğimizi geliştirmenin en önemli hedefimiz olmasıydı.

Farklı iş kategorilerinde çok çeşitli projelere ve ölçülebilen başarılara imza attık. Yarattığımız bu başarılı tabloya bakmak bize mutluluk ve gurur veriyor. Teknolojik gelişmelerin itici gücüyle sürekli değişen organizasyon dünyasında artık hedef kitleye unutulmaz anlar yaşatan dokunma noktaları yaratabilmek sanatsal etkinliklerin farklılaşmasını sağlayan en etkili güçlerden biri haline geldi. İşte bu gücün kalbinde yer alan ve deneyimsel organizasyon alanlarını genişleten “interaktif organizasyon” felsefesi, bizim son yıllarda gerçekleştirdiğimiz tüm etkinliklerde temel bakış açımızı oluşturdu. Türkiye’nin ilk ve tek “live organization” adıyla yaratıcı etkinlik çözümleri sunan firması olarak daha uzun yıllar aynı heyecan ve tutkuyla yeni projeler üretmeye ve uygulamaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana çözüm odaklı yaklaşımımızla ülke genelinde pek çok etkinliğe imza attık.

Bu çok yönlü esnekliği, farklı konularda eylem alanlarımızın olmasını mümkün kılan Sanatçı Fiyatları yapısına ve çalıştıkları alanlarda amatör ruhlarını koruyarak uzmanlaşan aile üyelerimize borçluyuz. KURUMSAL ÖZGEÇMİŞ Sanatçı Fiyatları 2000’li yılların başında büyük kurucu ortağı Serdar Sanatçı Fiyatları öncülüğünde limited şirket statüsünde kuruldu. Kültür-Sanat temalı Kurumsal Organizasyonlar gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Sanatçı Fiyatları önce konser organizasyonları ile işe koyuldu.Sonraki aşamada müzik albümü yapımcılığı ardından da film yapımcılığı lisanslarına sahip oldu. Yerel yönetimlerce gerçekleştirilen birçok festivale başarılı imzalar atarak festivallerin markalaşmasını sağladı. Üniversiteler tarafından her yıl gerçekleştirilen bahar şenliklerinin aranılan marka organizasyon firmaları arasında yerini hızlı bir şekilde aldı. Sanatçı Fiyatları’nın eylem alanlarını hizmetlerimiz kategorisinde bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA FELSEFEMİZ :

İnsan;

Sanatçı Fiyatları’nın en önemli felsefelerinden biri, çalışanlarına değer vermesidir. Hangi pozisyonda olurlarsa olsunlar, çalışanlarımız bizim ailemizdir. İnsan kaynakları Sanatçı Fiyatları’nın temeli ve en önemli güvencesidir. Doğruluk ve Dürüstlük ; Doğruluk ve dürüstlük şirketimizin ana özelliklerini yansıtmaktadır. Bunlar Sanatçı Fiyatları’nın çok basit aynı zamanda en hassas felsefeleridir. Rekabetteki öncelikli anlayışımız, hukuka uygunluktur. Sanatçı Fiyatları’da hiçbir suiistimal ve ahlaki bozukluk kabul edilemez.

Globalleşme & Değişken Stratejiler ;

Amacımız bölgeleri ayırmadan direkt olarak global pazardır. O yüzden odaklandığımız hedefe erişimdeki prensibimiz, ilk olarak firmamızın globalleşmesidir. Bu nedenle hızlı müşteri hizmetleri ve değişken stratejiler, bizim için vazgeçilmez zorunluluklardır. Müşterilerimiz, ortaklarımızdır ; Sanatçı Fiyatları,da müşterilerimiz bizim için sadece müşteri değil, aynı zamanda ortaklarımızdır. Sağlam kurulmuş ilişkilerin, karşılıklı güvene dayalı uzun süreli iş imkanları ve dostluklar oluşturacağının bilincindeyiz.

Açık İletişim Kanalı;

Sanatçı Fiyatları, firma içi iletişimde açıklığı bir tarz olarak benimsemiştir. Çalışanları daima yeni fikir ve projelerle öne çıkmaları için teşvik etmekteyiz. Çarpıcı fikir ve tavsiyeler için sunduğumuz ödüller motive edici bir özellik taşımaktadır. Sanatçı Fiyatları’da iletişimdeki açıklık, bizim için bir samimiyet ifadesidir. Sürekli Yenilik İçin Dinlemek ; Genellikle insanlar dinlemekten pek hoşlanmazlar. Ama Sanatçı Fiyatları’da kalite ile performansı arttırmak ve hangi yeniliklerin genel bir kolaylık sağlayacağını anlayabilmek için çalışanlarımızı, ortaklarımızı, müşterilerimizi ve hatta rakiplerimizi bile dinlemeye büyük önem vermekteyiz. Kalite Garantisi ; Sanatçı Fiyatları’da her çalışan, hizmetlerin kalite ve performansını en yüksek seviyeye taşımakla yükümlüdür.