Fetih Mahallesi Tahralı Sokak Tahralı Sitesi Kavakyeli Apt. No: 7 A Blok K:8 D:20 Ataşehir / İstanbul

Sanatçı Menajerliği

Sanat dünyasında “menajerlik” kavramı bir çok anlam taşıyor. Sanatçı Menajerliği sanatçı ile müşteri arasında ki ortak bağı ve iletişimi kuran kişidir. Bir başka deyişle müzik sektöründe aracı olan, sanatçının iş ilişkilerini yürüten ve bizzat kendisini temsil eden özel kişidir. Bize göre ise;

Konser işlerini yürüten, sanatçıyı sahneye hazırlayan, yapım şirketi ile sanatçının arasındaki dengeyi iyi kurabilen, herkesle iyi iletişim içinde olabilen, stratejik düşünüp doğru karar verebilen, ulaşılmaz değil, ulaşılabilen kişidir.

Sektörde doğru, dürüst ve güvenilir bir marka yaratmak için daha çok sahneye çıkmamız gerektiğine inanarak hareket ediyoruz. Başarılarımızı paylaşırken yeni deneyimler kazanarak profesyonel çalışarak doğru projeler üretmeyi seviyoruz.

Üniversite Şenliği, Belediye festivali, konser organizasyonları, Açılış, Yılbaşı sanatçı fiyatları, Yılbaşı Otel Programları, Tanıtım organizasyonları, sanatçı temini, bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj teminleri, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, ve sanatçılarımız ile bire bir kurduğumuz ilişkilerle yürütmekteyiz.

Fuar, kongre ve seminer organizasyonları, yarışma ve ödül töreni organizasyonu, Mezuniyet törenleri, Parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı ve gala gecesi, ses ışık ve görüntü sistemleri, medya lansmanı yazılı ve görsel basın çalışmaları, pr planlaması, iletişim, menajerlik konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen organizasyon şirketlerinden biri olan ve menejer, organizatör olarak hizmet veren Sanatçı Fiyatları, konser, tanıtım, reklam, iletişim, menajerlik ve organizasyon şirketi,Turne, Konser, festival, şenlik, gala gecesi, beach parti, bahar şenliği gibi organizasyonlarda pop, rock, arabesk, hiphop, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği sanatçılarıyla iletişim ve menajerlik konusunda çalışmaktadır.

Sanatçı Menajerliği, Sanatçi Menajeri, sanatçı fiyatları, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyat listesi, sanatçı organizasyonu, menajer, menajerlik, organizasyon hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.